21 maja

Daria Warniełło-Judek

Profesjonalizm, zdecydowanie w działaniu, pewność co do trafności doboru scenerii, układu ciała, a przy tym umiejętność uchwycenia delikatnych drobiazgów decydujących o wyjątkowości każdego ujęcia – tak w kilku słowach można określić kilka godzin pracy Weroniki z aparatem. To prawdziwa czarodziejka obrazu!
Read More
21 maja

Kamila Kruk

Weronika robi rewelacyjne zdjęcia biznesowe i świetnie się z nią współpracuje. Umie dopasować zdjęcia i pomysł sesji do tego, w jakim celu mają być użyte zdjęcia.
Read More
21 maja

Marcin Osman

Większość fotografii wizerunkowych, które widzicie u mnie w ostatnich miesiącach to dzieło Weroniki. Mało tego- zdjęcie na okładce mojej najnowszej książki pochodzi z sesji z Weroniką! 🙂 https://osmpower.pl/sprzedawajwiecej
Read More
21 maja

Rafał Judek

Naprawdę nie znam się na zdjęciach. Wiem tylko, kiedy zdjęcie podoba mi się, a kiedy nie. Wtedy, kiedy uchwyci moment na przykład wchodzącego na twarz uśmiechu, spojrzenia nie – do – wyreżyserowania. Weronika naprawdę zna się na robieniu zdjęć. Jest przy tym bardzo cierpliwa i pracuje bez nadymania się. Bardzo mile przy niej i z nią mi się pracowało.
Read More
21 maja

Piotr Smoleń

Weronika is a great photographer who understands nuances and requirements of business photography. If you want to build your professional image and improve your communication with media, she should be the first address you should approach.
Read More

Partnerzy

"W dzisiejszej kulturze obrazkowej Twoja marka musi dobrze wyglądać” Paweł Tkaczyk „Zakamarki marki”

 

 

tt-shape-top-footer

Formularz

Potrzebujesz profesjonalnych i kreatywnych fotografii do celów zawodowych? Skorzystaj z formularza lub napisz do mnie e-maila.

Pozostańmy w kontakcie.