Sesja wizerunkowa

Creative Session

Być może pojęcia takie jak strategia i plan kojarzą Ci się z branżą budowlaną, a taktyka z wojskową. Scenariusz to z kolei narzędzie w rękach filmowców. Istnieje jednak kreatywna usługa, która łączy ze sobą wszystkie te terminy. Jest to Wizerunkowa Sesja Zdjęciowa.

Precyzyjny plan i taktyka działania to solidne podstawy mojej pracy, której efektem końcowym są fotografie – zgodne z Twoją marką osobistą i celami zawodowymi. Stworzyłam autorski 4 stopniowy model współpracy, dzięki któremu dokładnie wiem jak wykreować Twój atrakcyjny i pozytywny wizerunek w Internecie.

W skład wizerunkowej sesji zdjęciowej wchodzi:

  • – 4 stopniowy model współpracy
  • – dwie lokalizacje sesji zdjęciowej: profesjonalne studio fotograficzne oraz wybrane, zgodne z Twoim wizerunkiem wnętrze lub lokalizacja
  • – profesjonalny makijaż fotograficzny
  • – pomoc w pozowaniu według zasad mowy ciała
  • – 10 fotografii obrobionych w Photoshopie


Wraz z rozwojem nowych technologii oraz social media pierwsze wrażenie odbywa się w Internecie. Profesjonalne fotografie zwiększają rozpoznawalność oraz budują zaufanie klientów do Twojej osoby, tym samym zwiększając sprzedaż.

To inwestycja w budowanie własnej, silnej i spójnej marki osobistej. Z ogromną chęcią w tym Ci pomogę.

 

 

Najnowsze prace

tm-arrow-title-left-svg tm-arrow-title-right-svg

Partnerzy

"W dzisiejszej kulturze obrazkowej Twoja marka musi dobrze wyglądać” Paweł Tkaczyk „Zakamarki marki”

 

 

tt-shape-top-footer

Formularz

Potrzebujesz profesjonalnych i kreatywnych fotografii do celów zawodowych? Skorzystaj z formularza lub napisz do mnie e-maila.

Pozostańmy w kontakcie.